Płatności i dostawa

Klient ma również możliwość odebrania produktu bezpośrednio z naszego magazynu centralnego znajdującego się w Warszawie przy ul. Opłotek 29. Jeśli zamówiony został towar z odbiorem własnym, a nasza strona internetowa informuje, że produktu w danym momencie jest dostępny,  po potwierdzeniu płatności, można odebrać zamówiony towar w godzinach 9.00-17.00 w dni pracujące od poniedziałku do piątku.

Telefon kontaktowy – +48 22 569 52 50

Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia! Jednocześnie przypominamy, że o czasie realizacji zamówienia, tj. czasie, w jakim zobowiązujemy się dostarczyć Państwu zamówiony towar, informujemy zgodnie z wymogami prawa po wybraniu towaru i sposobu dostawy, ale zawsze przed ostatecznym złożeniem zamówienia (tj. potwierdzeniem przez Państwo zakupu przez przycisk ‘Potwierdź zakup’).

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

Firmy kurierskiej UPS – czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze.

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców, a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tę informację, możliwe jest zarówno skrócenie, jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Objaśnienie oznaczeń czasów realizacji

  • Produkt w magazynie – możliwość wysyłki do 3 dni.
  • Brak – zapytaj kiedy będzie produktu w magazynie. Istnieje możliwość sprowadzenia pod zamówienie, po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności u dostawcy.
  • Zapowiedź Nowy produkt. Jeszcze nie jest znana cena, a termin wprowadzenia do sprzedaży jest niepotwierdzony.
  • Koniec modelu (wyprzedany) Brak w magazynie. Model produktu wyprzedany. Możliwe, że nie będzie już kolejnej dostawy.
  • Uwaga! Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 

Płatność:

Sam wybierasz, jak zapłacisz za zakupy www.sklepuniscale.pl: gotówką kurierowi, przelewem elektronicznym lub tradycyjnym przelewem na nasze konto. Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

Podawane na stronach produktowych ceny nie zawierają podatku VAT i są cenami netto.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski. Dostawa realizowana jest wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. 

Koszty wysyłki na terenie Polski wynosi 33 zł.

Jeżeli zakupiony produkt wymaga wysyłki niestandardowej i zapakowania go na paletę, prosimy o kontakt z opiekunem sklepu pod numerem telefonicznym +48 22 569 52 50 w celu ustalenie szczegółów takiej wysyłki.

Zamawiając dostawę do domu, możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką przy odbiorze lub wybrać inną formę płatności:

Przelew bankowy-Bank mBank S.A. PLN 33 1140 1010 0000 2556 2300 1001

Za pobraniem, gotówką kurierowi przy dostawie (dodatkowa opłata 3,00 zł)

Płatność w systemie Przelewy 24 – po wyborze tej opcji zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – przelewy24.pl (właścicielem serwisu jest DialCom24 Sp. z o.o.; ul. Kanclerska 15; 60-327 Poznań), a następnie do Twojego banku. Autoryzowana przez Ciebie płatność praktycznie od razu wpływa na konto przelewy24.pl. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.