FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Nieprawidłowości i uwagi odnośnie zamówień prosimy przesyłać na adres info@uniscale.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który jest zamieszczony na stronie Kontakt.

Dane do faktury należy podać podczas składania zamówienia, w polu „Dane do Faktury VAT”.

W takim przypadku należy odesłać do nas oryginał paragonu fiskalnego. Po jego otrzymaniu zostanie wystawiona faktura VAT, następnie przesłana w formie papierowej lub elektronicznej.

Adres do wysyłki paragonu:

Uniscale Sp. z o.o.,

ul. Opłotek 29,

01-940 Warszawa.

Tak, na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT.

Naszym priorytetem jest zrealizowanie Twojego zamówienia jak najszybciej. Czas pomiędzy złożeniem zamówienia a jego przygotowaniem do wysyłki jest bardzo krótki. Abyś mógł możliwie szybko cieszyć się zakupionymi produktami, zazwyczaj wysyłamy je tego samego dnia. Dokonywanie zmian w złożonym i realizowanym już zamówieniu opóźnia realizację nie tylko tego konkretnego zamówienia, ale też innych. Dlatego po potwierdzeniu zakupu edycja zamówienia w jakimkolwiek zakresie nie jest możliwa.

Brak potwierdzenia najczęściej jest spowodowany błędem w podanym adresie e-mail lub automatycznym przeniesieniem wiadomości do spamu. Zamówienie będzie zrealizowane, jeśli jest widoczne w historii zamówień (Konto -> Zamówienia). Jeśli nie jest widoczne, prosimy o wysłanie informacji na adres email a.kowalczyk@uniscale.pl lub zadzwonić tel. +48 22 569 52 92.

Obecna sytuacja pandemiczna ogranicza tę opcję, ale po wcześniejszym umówieniu się na taki odbiór, jesteśmy taką sprzedaż zrealizować.

Zadzwoń: tel. +48 22 569 52 92.

„Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania
przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia! Jednocześnie przypominamy, że o czasie realizacji zamówienia, tj. czasie, w jakim zobowiązujemy się dostarczyć Państwu zamówiony
towar, informujemy zgodnie z wymogami prawa po wybraniu towaru i sposobu dostawy, ale zawsze przed ostatecznym złożeniem zamówienia (tj. potwierdzeniem przez Państwo zakupu przez przycisk ‘Potwierdź zakup’). Dostawa realizowana jest za pośrednictwem: 
Firmy kurierskiej UPS – czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze.
Termin wysyłki Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców, a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tę informację, możliwe jest zarówno skrócenie, jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.”