Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wagi serii IM

Wagi do sieci handlowych
IM to nowoczesne wagi, które zaprojektowano specjalnie z myślą o niezależnych sklepach oraz niewielkich sieciach handlowych. Nowe wagi można w skrócie opisać tak: łatwa obsługa, atrakcyjny wygląd i efektywność, której potrzebują sprzedawcy i właściciele sklepów, za połowę ceny, którą trzeba było zapłacić dotychczas.
Wagi IM wyposażyliśmy w to, czego właściciele średniej wielkości sklepów naprawdę potrzebują, i zamknęliśmy wszystko w mocnej i bardzo estetycznej obudowie. Te wagi mają wszystko to, co niezbędne dla prawidłowego działania systemu ważącego, nie mają zaś funkcji, z których korzysta się sporadycznie lub nie używa ich w ogóle. Dzięki temu ich cena jest bardzo atrakcyjna-mówi Greg Astill, specjalista z firmy Avery Berkel.
Instalacja wag IM jest niezwykle prosta. Wystarczy uruchomić, podłączyć do sieci i pracować. Prostota ta nie odbija się niekorzystnie na funkcjonalności. Wszelkie niezbędne informacje o procesach sprzedaży dostępne są bezpośrednio z wagi, ponowne zastosowanie dedykowanego oprogramowania dodatkowo usprawnia sprzedaż, czyniąc ją efektywną, zyskowną oraz konkurencyjną.
Nowa seria IM oferuje pięć modeli wag, pośród których znajduje się także kompaktowa waga wiszącą. Dzięki niewielkim wymiarom zewnętrznym wagi serii IM można zainstalować nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni. Zwraca również uwagę ich nowoczesna stylistyka, którą docenią właściciele dbający o estetyczny i nowoczesny wygląd sklepu.
Klawiatura wag serii IM ma wygodny i logiczny układ, który pomaga unikać pomyłek podczas obsługi, świecący na niebiesko wyświetlacz czytelnie prezentuje informacje zarówno sprzedawcy, jak i klientowi. Na wyświetlaczu mogą być wyświetlane również animowane informacje np. o aktualnych promocjach. Wyposażenie wag IM w trwały, drukujący w trybie graficznym mechanizm etykietowania pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji oraz gwarantuje dużą bezawaryjność. Opcjonalne zasilanie bateryjne pozwala pracować na wadze w dowolnym miejscu w sklepie lub na zewnątrz. Standardowa pamięć mieści dane 6000 produktów, które można zaprogramować pod 60-cioma klawiszami szybkiego wybierania-przyspieszając obsługę i skracając kolejkę.
Wszystkie wagi serii IM pracują standardowo w sieci (Ethernet). Opcjonalnie dostępna jest komunikacja bezprzewodowa. W mniejszych placówka handlowych, gdzie nie zawsze zasadne jest instalowanie pełnej sieci informatycznej, dane pomiędzy wagami i systemem można łatwo wymieniać za pomocą pendrive'a. W tym celu każda waga IM wyposażona jest standardowo w porty USB.
Dostępne do wag serii IM oprogramowanie istotnie upraszcza pracę nad gromadzonymi przez system wagowy danymi. Program MX050 pozwala na konfigurowanie wag, zapewnia sprawne raportowanie, projektowanie etykiet oraz programowanie klawiszy. Jeśli jest to wymagane wagi IM, mogą współpracować z bardziej zaawansowanymi systemami kontroli dedykowanymi przez producenta lub firmy trzecie.
Szybkość wydruku 56 mm/s.
Średnica rolek 100 mm.
Szerokość rolek 60 mm.
Długość etykiet do 160 mm.
Etykiety
6 dowolnie programowalnych formatów etykiet. 290 znaków na opis produktu.
8 rozmiarów i krojów czcionki.
Obrót wydruku 0°/90°.
Cyfrowy przetwornik tensometryczny
T702
Pamięć produktów
1000 PLU
Komunikacja
Port RS232 do bezpośredniej komunikacji z komputerem.
Port RS485 do połączenia wag w sieć (do 9 urządzeń).
Oprogramowanie
MX020 - tworzenie i przesyłanie bazy towarowej do wag oraz projektowanie etykiet.

Kup teraz

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Poznaj naszą pełną ofertę

Skontaktuj się z nami