Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Unitotal Serwis - nowa oferta serwisowa firmy Uniscale

Wachlarz usług serwisowych świadczonych w ramach usługi „UNITOTAL SERWIS” obejmuje wszelkiego rodzaju prace naprawcze, konserwatorskie i przeglądowe w danym przedsiębiorstwie: od małej śrubki  po profesjonalny, specjalistyczny  sprzęt, bez potrzeby poszukiwania i płacenia różnym podwykonawcom, z przyjaznym dla Klienta portalem internetowym służącym do składania zamówień, fakturowania i kontroli kosztów.

Serwis Uniscale to sprawdzona marka, dlatego przy okazji realizacji różnych zleceń nasi serwisanci dość często proszeni są o polecanie innych fachowców, np.: hydraulików czy ślusarzy. Wiadomo, że zawsze w firmie coś przydałoby się jeszcze zrobić lub naprawić, a nawet najmniejsza tego typu sprawa wymaga zaangażowania i bardzo często odrywa pracowników, a niejednokrotnie samego właściciela, od innych obowiązków. Rodzi to niepotrzebne koszty, stres i wiąże się ze stratą czasu. Stąd nasz „UNITOTAL SERWIS” – jako odpowiedź na dostrzegane przez nas potrzeby Klientów. Chcielibyśmy by tak jak dotychczas dobry serwis, kojarzył im się z Uniscale, a pełen wachlarz usług z naszym UNITOTAL SERWISEM. - powiedział Marcin Barton, kierownik działu serwisu w Uniscale.

W ramach oferty UNITOTAL SERWIS klienci, którzy podpiszą umowę serwisową z firmą Uniscale, będą mogli zamówić dowolnego typu usługę serwisową czy konserwatorską do swojej firmy, w sposób racjonalny i przewidywalny kalkulować koszty eksploatacji urządzeń i pomieszczeń firmowych, otrzymają dostępną przez 24h pomoc telefoniczną oraz gwarantowany czas reakcji serwisu. Oferta serwisowa Uniscale obejmuje także wizyty prewencyjne oraz szkolenie personelu, inspekcję urządzeń i pomieszczeń pod kątem BHP i legalizacji oraz sprzedaż części zamiennych z rabatem, oraz oczywiście gwarancję na świadczone usługi serwisowe.

Więcej informacji na temat usług serwisowych firmy Uniscale na www.uniserwis24.pl