Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ręczne stanowisko ważąco - pakujące M 601 WWS 3

Najlepsze rozwiązanie do ważenia i pakowania.
Jeżeli trzeba coś zważyć i zapakować, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze stanowiska ważąco-pakującego Avery Berkel M 601 WWS 3. To kompaktowe urządzenie odznacza się dużą funkcjonalnością i nadaje się do szybkiego pakowania produktów na małą skalę oraz jest idealnym elementem systemów zautomatyzowanych.
M 601 WWS 3 jest zintegrowanym urządzeniem mogącym ważyć, pakować i etykietować mięso, sery, ryby i inne towary. Doskonale radzi sobie z produktami o dużej objętości (których nie można zapakować automatycznie) oraz daje możliwość indywidualnego, zgodnego z wymaganiami klienta, pakowania produktów.

Bogaty wybór folii do pakowania.

W module pakującym można umieścić rolki z folią o trzech różnych szerokościach. Dzięki temu operator może wybrać tę, która najlepiej nadaje się do zapakowania danego produktu.

Zwiększone bezpieczeństwo.

WWS 3 wyposażone jest w tzw. chłodną listwę przecinającą folię. Eliminuje ona powstawanie nieprzyjemnych i szkodliwych oparów.

Łatwość czyszczenia.

Wszystkie powierzchnie mające kontakt z żywnością są wykonane ze stali nierdzewnej i można je czyścić bez trudu.

Zwiększona elastyczność etykietowania.

WWS 3 realizuje wszystkie funkcje potrzebne do szybkiego i elastycznego etykietowania. Ze sterownikiem M 601 system oferuje:
różne kroje pisma
różne formaty etykiet
trzy pola wydruku składników, przepisów kulinarnych itp.
drukowanie informacji o właściwościach odżywczych
drukowanie haseł handlowych
drukowanie kodów alfanumerycznych
trzy pola daty
przepakowanie
blokowanie tary
zapamiętywanie tary
sumowanie
Dodatkowe drukarki.

Do wyświetlacza można przyłączyć dwie dodatkowe drukarki, dzięki czemu zmiana rodzaju drukowanych etykiet jest jeszcze łatwiejsza.