Rasspe ‒ mistrzowskie noże do krajalnic

RASSPE to istniejąca nieprzerwanie od 190 lat firma, która specjalizuje się w nożach do krajalnic wykorzystywanych w branży spożywczej. To ceniona i znana na świecie marka, będąca gwarancją jakości i wieloletniej bezproblemowej eksploatacji produktu.

Na czym polega wyjątkowość ostrzy tej firmy?

Noże Rasspe wykonane są ze stali węglowej, którą cechuje większa twardość niż stali nierdzewnej, a co za tym idzie produkty tej marki, są mniej podatne na różnego rodzaju odkształcenia zarysowania i korozje. Krawędzie noży Rasspe są specjalnie utwardzane, a przez to wymagają rzadszego ostrzenia i pozwalają na długą eksploatację produktu.
Opatentowane rozwiązanie noży Trzeciej Generacji zostało stworzone z myślą o doskonałym cięciu, ograniczającym do minimum ilość odpadów.
Specjalnie opracowana konstrukcja noża ogranicza powierzchnię styku ostrza z produktem i odpowiednio zmniejsza tarcie. Noże Trzeciej Generacji to gama ostrzy uniwersalnych do cięcia wędlin, serów i warzyw.

W ofercie firmy UNISCALE znajdują się ostrza marki Rasspe, które mogą być stosowane do niemal wszystkich krajalnic używanych w Polsce. Każdy nóż dostępny jest w wersji teflonowej i dostarczany jest w bezpiecznym i estetycznym opakowaniu.