Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rasspe czyli mistrzowskie noże do rożnego rodzaju krajalnic

fiambres_header-1500x430Miło nam poinformować, że gama produktowa firmy UNISCALE poszerzyła się w ostatnim czasie o noże do krajalnic cenionej i znanej na świecie marki RASSPE. 
RASSPE to istniejąca nieprzerwanie od 190 lat firma, której specjalnością są różnego rodzaju ostrza, także te wykorzystywane w branży spożywczej m.in. jako ważny element krajalnic. Wielu specjalistów mówi, że produkty tej marki to gwarancja jakości i wieloletniej bezproblemowej eksploatacji, za którą oni daliby się „pokroić”.
My włączając produkty tej firmy, do naszej oferty, jesteśmy przeko
nani, że nasi klienci będą przez długi czas korzystać z tych produktów ze spokojem i bez zbędnych kosztów dodatkowych - powiedział Marcin Barton, z firmy Uniscale.​ Na czym polega, wyjątkowość ostrzy tej firmy? Noże Rasspe wykonane są ze stali węglowej, którą cechuje większa twardość niż stali nierdzewnej, a co za tym idzie produkty
 tej marki, są mniej podatne na różnego rodzaju odkształcenia czy korozje. Zaraz po wytoczeniu ostrza tej marki są poddawane bowiem procesowi twardego chromowania i polerowania, co powoduje, że nawet przy ewentualnym zarysowaniu noża, ryzyko wystąpienia korozji czy rdzy jest zmniejszone do minimum. Co więcej, krawędzie noży Rasspe są specjalnie utwardzane, a przez to wymagają rzadszego ostrzenia i pozwalają na blisko 25% dłuższą eksploatację produktu. Każdy nóż dostępny jest w wersji teflonowej i dostarczany jest w bezpiecznym i estetycznym opakowaniu.

Co istotne w ofercie firmy UNISCALE znajdują się ostrza marki Rasspe, które mogą być stosowane do krajalnic różnych marek.

 pobrane


 
 

Kup teraz