Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Noże Inoxxi czyli cięcie, cięciu nierówne


Każdy kto miał do czynienia z przygotowywaniem produktów spożywczych, wie że dobre mięso, wymaga odpowiedniego pokrojenia. Zasada ta sprawdza się, niezależnie od tego czy jest to rzeźnik, masarz lub kucharz zajmujący się na co dzień profesjonalną obróbką żywności, czy też amator gotowania, który sam w zaciszu własnego domu szykuje coraz to bardziej wymyślne potrawy.
Cięcie, cięciu nierówne, dlatego myśląc o zakupie noża, tasaka czy nożyc do porcjowania warto wybrać ten rodzaj i model narzędzia do krojenia, które będzie  dostosowane do naszych potrzeb i produktu czy dania, które chcemy docelowo zaoferować naszym klientom lub gościom.
W gąszczu ofert na rynku łatwo się pogubić jeszcze łatwiej jest przepłacić.  Noże Inoxxi w ofercie firmy Uniscale z serii Budget i Professional, gwarantują nie tylko wysoki komfort pracy, ale i najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny.
Seria Inoxxi Budget to noże rzeźnicze, które sprawdzą się w przypadku mniejszych masarni, sklepów i firm cateringowych. Wyróżnia je bardzo dobra jakość wykonania i użytych trwałych materiałów przy jednocześnie, atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.
Seria Innoxi Professional to z kolei noże rzeźnicze dla specjalistów związanych z przemysłem mięsnym oraz dużych sieci handlowych. Noże Inoxxi serii Professional powstały na bazie ponad 50-letniej tradycji hiszpańskiego producenta Martinez & Gascon oraz najnowszych rozwiązań technologicznych.
Ostrza z serii Professional wykonane są z najwyższej jakości hiszpańskiej stali. Noże są dwukrotnie ostrzone podczas procesu produkcyjnego, co zabezpiecza je przed tępieniem i przedłuża trwałość produktu.
Obydwie serie oferują kilka modeli noży dostosowanych do różnych typów krojenia, w tym noże do trybowania proste, zakrzywione z różnymi długościami ostrza tnącego, noże rozbiorowe, noże do klasowania, sztylety oraz noże piłkowe.
Jako produkty uzupełniające marka Inoxxi w ofercie ma też  m.in. specjalne noże do warzyw i owoców oraz tasaki i nożyce do cięcia drobiu.
Noże rzeźnicze Innoxi Budget i Professjonal można kupić od ręki w sklepie internetowym Uniscale:
 

Kup teraz