Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowe produkty marki Inoxxi

Szeroka gama krajalnic, pakowarek próżniowych oraz kotleciarek to produkty znane i cenione przez polskich pracowników branży spożywczej i gastronomicznej. Projektowane tak, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów oraz spełnić standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, dbają jednocześnie o wygodę i efektywność pracy osób je obsługujących.

Teraz oferta marki Inoxxi poszerzona została o nowe produkty do profesjonalnej obróbki mięsa, z której skorzystać mogą zarówno mniejsze, jak i duże zakłady produkcyjne, sklepy oraz punkty gastronomiczne. „Gama produktów Inoxxi jest obecnie tak szeroka, że chcąc pokazać naszym klientom jej wszystkie aspekty, uruchomiliśmy dedykowaną tylko tej marce polskojęzyczną stronę internetową: www.inoxxi.eu. Wśród ostatnich nowości tej marki z całą pewnością warto zwrócić uwagę na mieszałki, nadziewarki wertykalne oraz bardzo wydajne wilki. Co ważne, oferta tych produktów jest dostosowana do skali prowadzonej działalności, dlatego zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa, sklepy czy punkty gastronomiczne znajdą tam coś dla siebie” – powiedział Winicjusz Wojciechowski, Dyrektor ds. sprzedaży firmy Uniscale.
 

1
2Mieszałki serii MS

Mieszałka do farszu mięsa jest urządzeniem wolnostojącym, wyposażonym w kółka dla łatwiejszego przemieszczania. Maszyna jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej i wyposażona w podwójne mieszacze, które wraz z łopatami można w prosty sposób zdemontować w celu czyszczenia. Dodatkowo zainstalowany system bezpieczeństwa pozwala na wydajną pracę, wyłączając urządzenie podczas próby otworzenia pokrywy. W zależności pod potrzeb sklepu bądź przedsiębiorstwa dostępne są mieszarki o pojemności 50, 90 lub 120l.


3Nadziewarki serii NX

Nadziewarki wertykalne marki Inoxxi oferują najnowsze rozwiązania technologiczne szczególnie przydatne przy produkcji kiełbas z zawartością składników płynnych.  Wertykalna konstrukcja gwarantuje równomierne rozprowadzenie tych składników w procesie formowania. Dodatkowo urządzenia te, wykonane w całości ze stali nierdzewnej, są niezwykle łatwe w obsłudze i konserwacji dzięki możliwości demontażu wszystkich podzespołów. Każde urządzenie z tej serii zostało zaprojektowane z myślą o wydajności i sprostaniu najbardziej rygorystycznym wymaganiom z zakresu bezpieczeństwa i higieny.


4Wilki serii WLM, WB, WBR

Urządzenie przeznaczone do typowych zastosowań w sklepach o większej powierzchni, gastronomii oraz w zakładach produkcyjnych. W celu umożliwienia efektywnej pracy urządzenie zostało wyposażone w doskonale uszczelniony silnik z osobną, pozwalającą na długotrwałą i bezawaryjną pracę, wentylacją. Zależnie od potrzeb sklepu lub przedsiębiorstwa w ofercie Inoxxi znajdują się wilki o wydajności od 150 do 1500 kg mięsa/godz. Zestaw tnący wilków wyposażony jest w dostępne w różnej wielkości sita i nóż. W ofercie warto zwrócić uwagę także na wilki z chłodzoną gardzielą. Rozwiązanie tego typu eliminuję potrzebę jakichkolwiek przerw pomiędzy poszczególnymi mieleniami.

Więcej informacji o poszerzonej ofercie firmy Inoxxi na stronie www.inoxxi.eu oraz w Dziale Sprzedaży firmy UNISCALE pod numerem: 22 569 52 88

 

***

UNISCALE jest profesjonalnym dostawcą dedykowanych rozwiązań dla sieci handlu detalicznego, przemysłu spożywczego i branży HoReCa. Pomagając specjalistom związanym zawodowo z profesjonalną obróbką i sprzedażą żywności, Uniscale zaopatruje ich w wysokiej klasy sprzęt do obróbki mięsa i wędlin marki Inoxxi oraz materiały eksploatacyjne. W ofercie firmy znajduje się również seria innowacyjnych rozwiązań do zarządzania przekazem marketingowym w sklepach. Są to m.in. wagi multimedialne firmy Avery Berkel oraz  elektroniczne etykiety cenowe „epop” firmy Displaydata. Innym ważnym obszarem działalności spółki są kompleksowe usługi serwisowe urządzeń różnych producentów w placówkach handlowych na terenie całego kraju.

Więcej informacji udziela:

Aldona Rusiniak Ottimo PR, m. kontakt@ottiomopr.pl; t. +48 790 49 98 98

Kup teraz