Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa Seria Krajalnic Inoxxi R Cera

NOWE KRAJALNICE INOXXI R300 Cera – nowoczesne rozwiązania w zasięgu ręki!
Inoxxi wprowadza na rynek nową serię krajalnic R300 Cera. Nowe krajalnice to efekt wieloletnich doświadczeń, a także rozmów z klientami, w oparciu o opinie których powstał ten flagowy produkt marki. Krajalnice Inoxxi R300 Cera polecane są wszystkim tym podmiotom handlowym i gastronomicznym, które potrzebują wysokiej jakości krajalnicy do ciągłej i wydajnej pracy. Najważniejsze cechy nowego urządzenia to m.in. zastosowanie powłok ceramicznych, które decydują o uniwersalnym zastosowaniu urządzenia (służy do krojenia wędlin i serów) oraz nowoczesny nóż trzeciej generacji ze stali węglowej ułatwiający krojenie.

–  Wsłuchaliśmy się w  głos naszych klientów i stworzyliśmy produkt, który wyróżnia  niezawodność, kompaktowa budowa i łatwość czyszczenia. Seria krajalnic Inoxxi R300 Cera  znacznie odbiega od oferty konkurencji i zapewnia najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny. Jesteśmy przekonani, że szereg usprawnień technologicznych w połączeniu z cały czas bardzo atrakcyjną ceną nowej serii, zostaną dobrze przyjęte przez rynek, przez co będzie to nasz flagowy produkt – mówi Winicjusz Wojciechowski Dyrektor ds. Sprzedaży w firmie Uniscale, która jest producentem i dystrybutorem urządzeń marki Inoxxi w Polsce.

Innowacyjna budowa krajalnicy i stosunkowo niewielka konstrukcja zapewnia maksimum wydajności na możliwie małej powierzchni roboczej. Największą wartością dodaną nowej krajalnicy jest jednak zastosowanie nowoczesnych powłok ceramicznych, które znacznie wpłynęły na trwałość produktu. Dzięki nim gładka powierzchnia elementów urządzenia, z którymi ma styczność krojony produkt zapobiega przywieraniu krojonych plastrów do powierzchni, co przekłada się na płynną pracę, zwiększenie szybkości krojenia oraz łatwość czyszczenia.
Krajalnice Inoxxi z serii R300 Cera są zaliczane również do jednych z najciszej pracujących urządzeń obecnie dostępnych na rynku. Dodatkowo klienci cenią sobie ich dopracowany wygląd, dzięki czemu krajalnice bardzo dobrze prezentują się na ladzie sklepowej.

– Wiemy jak hałas negatywnie wpływa na wydajność pracy, stąd staraliśmy się dopracować wszystkie części produktu tak, aby emisja hałasu była na możliwie najniższym poziomie.  Krajalnice są również wyposażone w specjalnie wyprofilowany nóż trzeciej generacji ze stali węglowej, którą cechują lepsze parametry krojenia oraz większa trwałość niż tradycyjne noże ze stali nierdzewnej.
Z kolei dzięki swobodnemu dostępowi do noża z każdej strony konserwacja i czyszczenie krajalnic jest równie łatwe i przyjemne –
tłumaczy Winicjusz Wojciechowski.

Na koniec warto wspomnieć o  zwiększonym bezpieczeństwie pracy,  które zapewnia nowy, produkt marki Inoxxi. Nowe krajalnice zostały m.in. wyposażone w specjalne, podświetlane przyciski włączania i wyłączania, które są bardzo dobrze widoczne nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki czemu, każdy pracownik będzie mógł szybko wyłączyć urządzenie na wypadek awarii. Krajalnice są również wyposażone w ostrzałkę umożliwiającą skuteczne i łatwe ostrzenie noża z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Parametry techniczne produktu:

Krajalnice Inoxxi z nowej serii R300 Cera można kupić od ręki w internetowym sklepie Uniscale: https://sklepuniscale.pl/
***
UNISCALE jest profesjonalnym dostawcą dedykowanych rozwiązań dla sieci handlu detalicznego, przemysłu spożywczego i branży HoReCa. Pomagając specjalistom związanym zawodowo z profesjonalną obróbką i sprzedażą żywności, Uniscale zaopatruje ich w wysokiej klasy sprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Innym ważnym obszarem działalności spółki są kompleksowe usługi serwisowe urządzeń różnych producentów w placówkach handlowych na terenie całego kraju.
Więcej informacji na nowej stronie www.uniscale.pl.
 

Kup teraz