Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowa krajalnica Inoxxi R300 w ofercie Uniscale

Krajalnica Inoxxi model R300 została zaprojektowana z myślą o potrzebach sklepów, supermarketów i firm cateringowych. R300 to model ręczny z nożem pochylonym o średnicy 300mm, wyposażony w silnik o mocy 250W.  Nowa krajalnica w ofercie Uniscale szczególnie sprawdza się przy krojeniu takich delikatnych produktów jak wędliny i sery, pozwalając na różnicowanie grubości plastra 
od 0 do 13 mm.

Ogromną zaletą nowego modelu jest prostota i komfort użytkowania. Nóż wykonany ze stali szlachetnej w którą wyposażono Inoxxi R300, pozwala nie tylko na bardziej precyzyjne, ale przede wszystkim łatwiejsze krojenie. Możliwość blokady docisku produktu w dwóch położeniach, a także nowoczesne rozwiązania zastosowane w prowadnicach stołu podawczego,  pozwalają z kolei na wygodną obsługę urządzenia i pracę bez większego wysiłku., ,. Dodatkowo, brak trudno dostępnych zakamarków wynikających z całej konstrukcji modelu R300, sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo łatwe w czyszczeniu przy zachowaniu najwyższych standardów higieny. Natomiast gumowa podstawa krajalnicy zapewnia lepszą przyczepność do podłoża.

- Największym atutem krajalnicy Innoxi R300  są nieporównywalnie niższe koszty eksploatacji w porównaniu do innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki wyposażeniu  w solidne lecz stosunkowo niedrogie części wymienne typu nóż i kamienie ostrzące, koszty wynikającej z użytkowania urządzenia automatycznie maleją. Co więcej, najwyższa jakość stali szlachetnej  użytej do  produkcji noża, znacznie zmniejsza jego zużycie podczas normalnej eksploatacji, generując tym samym dodatkowe oszczędności – mówi Winicjusz Wojciechowski, Dyrektor ds. Sprzedaży w firmie Uniscale.

Krajalnica Inoxxi R300 dostępna jest również w  wersji do sera, wyposażonej w pokrycie teflonowe płyty oporowej, osłony noża, stołu podawczego oraz samego noża.  Zarówno w wersji dla wędlin i sera, urządzenie posiada metalowe bolce w docisku  produktu, dzięki którym krojony produkt jest lepiej przytrzymywany. 

- Wszystko  odbywa się niemal bezgłośnie, bo też nowy  model krajalnicy pracuje wyjątkowo cicho, co wraz z nowoczesnym designem urządzenia, z pewnością docenią klienci sklepów, czy firm cateringowych  i też sam personel – dodaje  Winicjusz Wojciechowski.

Informacje uzupełniające:

Wybrane parametry techniczne krajalnicy Inoxxi R300


Cena urządzenia: 763 EUR

Przejdź do sklepu - www.sklepuniscale.pl

***
Kontakt dla mediów:

FIRST AID Communication

Joanna Lichocka
Tel: + 48 502 575 951
E-mail: joanna@first-aid.com.pl


Agnieszka Klonowska
Tel: +48 512 472 596
E-mail: aga@first-aid.com.pl