Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Lady chłodnicze

Lada na zamówienie

Pełny asortyment lad grzewczych
i chłodniczych obsługiwanych
i samoobsługowych dla detalu

                                                                                    

+ Twóje produkty
Prezentacja produktów w optymalnych warunkach przechowywania – bez niepotrzebnej utraty wagi, z zapewnieniem bezpieczeń- stwa żywności. Duża powierzchnia prezentacji i doskonała stal nierdzewna, oświetlenie LED, dostosowany system nawilżania i kontrolowany przepływ powietrza to świeżość i atrakcyjność produktów przez cały dzień.

+ Twoi klienci
Doskonała widoczność produktów przez krystaliczne szkło o tai łamanej prostokątnie lub zakrzywionej, czyli wzrost sprzedaży. Unoszona pokrywa dla ułatwienia dostępu przy czyszczeniu i aranżacji. Opcjonalne uchwyty na torby klientów z przodu lady

 

 + Twój sklep

Lada dla sklepów o różnych formatach i wystrojach. Modułowa konstrukcja mieszcząca niemal wszystkie rodzaje potrzebnego wyposażenia. Do wyboru: kształt pokrywy, kon- guracja wnętrza, tylne drzwi przesuwne, nawilżacze, deski do krojenia, wagi przesuwne, zaczepy, obsługa i/lub samoobsługa, długość („skok” o 25 cm), dowolny materiał okładzin zewnętrznych.   

  + Twój personel
Przemyślana konstrukcja ułatwia pracę: szybsze czyszczenie, dno z podziałem na łatwe do wyjęcia sekcje, wszystkie panele demontowalne bez narzędzi, niższe koszty pracy i możliwość skupienia uwagi na tym, co najważniejsze: na klientach.[lada2]

  
  + Twój zysk
Niższy koszt zakupu, instalacji i użytkowania (energooszczędne chłodzenie i oświetlenie LED, nawilżanie i/lub schładzanie produktów w ciągu dnia i przez noc, łatwość czyszczenia i utrzymania), a z drugiej strony natychmiastowy wzrost sprzedaży.

= Twoja lada na zamówienie

Liczą się prezentacja asortymentu, satysfakcja klientów, dobre warunki pracy sprzedawców, wygląd i klimat sklepu, a to wszystko przekłada się na zysk.
Oferujemy lady z usługą instalacji i serwisem od ponad 75 lat. Pomocy w doborze konguracji udzielają nasi dystrybutorzy. widoczność asortymentu. Opcjonalna czarna stal nierdzewna, oświetlenie LED, dostosowany system nawilżania i kontrolowany przepływ powietrza to świeżość i atrakcyjność produktów przez cały dzień.


 
Modele Mięso, ryby, delikatesy, produkty gorące
Długości (mm) 750, 1000, 1250, 1500, 1750, 2000, 2250, 2500, 2750, 3000, 3250, 3500, 3750
Powierzchnia prezentacji (m2/m) 0,82  
Chłodzenie Zewnętrzne Glikol, R404a, R407f, R744 (CO2)
Wbudowane R134a, R1234yf
 Moc chłodzenia Delikatesy 400 W/m @ -6 °C
Mięso/ryby 400 W/m @ -8 °C
 Klasyfikacja (EN ISO 23953-2) Delikatesy 3M1 przy wysokości układania do 200 mm
Mięso/ryby 3M1 przy wysokości układania do 180 mm
 Nawilżanie Mięso Ultradźwiękowe
Ryby Mgławienie
Prod. gorące Para


 

 

 

Kup teraz

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Poznaj naszą pełną ofertę

Skontaktuj się z nami