Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Etykiety nowej generacji LINERLESS już w ofercie UNISCALE!

 
Spółka Uniscale, dostawca dedykowanych urządzeń i usług dla sklepów, sieci handlowych, firm z branży HoReCa oraz przetwórstwa spożywczego, przedstawia etykiety nowej generacji – LINERLESS, które pozwalają obniżyć koszty eksploatacji nawet do 50%. 
Oferta Uniscale to nie tylko produkty, ale przede wszystkim całościowo przemyślane rozwiązania, które przekładają się na wzrost konkurencyjności i realne korzyści biznesowe. Tak też jest w przypadku etykiet LINERLESS, które w porównaniu do tradycyjnych etykiet pozwalają obniżyć koszty eksploatacji nawet do 50%. Wszystko dzięki specjalnej technologii, która nie wymaga użycia papieru podkładowego.  
Zastosowanie etykiet bezpokładowych pozwala realnie obniżyć koszty magazynowania oraz utylizacji. Na rolce etykiet LINERLESS jest nieporównywalnie więcej materiału nośnego niż w przypadku standardowych etykiet papierowych. Drukowanie etykiet nie generuje również odpadów w postaci podkładu, którego po prostu nie ma.  
Co więcej, etykiety bezpokładowe pozwalają dostosować wielkość etykiety do długości zadruku, dzięki czemu etykiety LINERLESS są wymieniane znacznie rzadziej niż tradycyjne etykiety papierowe. Przekłada się to na znacznie krótsze przestoje w pracy oraz dużą oszczędność papieru.  
Z innych cech produktu, warto również wymienić możliwość umieszczanie logo firmy oraz innych elementów bezpośrednio na papierze - do wyboru jako tło lub na krawędziach etykiety. 
W aktualnej ofercie UNISCALE można znaleźć etykiety LINERLESS w rozmiarach:  

• 58 mm x   80 mb/gilza 40 mm. 
• 58 mm x 300 mb/gilza 76 mm. LINERLESS

LINERLESS


Obydwa rozmiary można nabyć „od ręki”. Inne rozmiary wykonujemy na zamówienie. 
Skontaktuj się z naszym działem handlowym w celu poznania szczegółów oferty - kontakt  
Etykiety LINERLESS znajdziesz również w ofercie naszego nowego sklepu online www.sklepuniscale.pl  

Kup teraz