Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Bądź gotowy do sezonu - legalizacja wag

Przygotuj swój sklep na święta i skorzystaj z 10% rabatu na wszystkie usługi serwisowe!
 
Przed nami święta wielkanocne, okres intensywnego gotowania i pieczenia nie tylko mazurków i babek, ale przede wszystkim wszelkiego rodzaju pasztetów, żurków, barszczy i schabów. Innymi słowy raj dla miłośników „wielkiego żarcia” oraz uczta dla naszych kubków smakowych.

Pierwszym krokiem do udanych popisów kulinarnych, są jednak porządne zakupy, których powodzenie w dużej mierze uzależnione jest od właścicieli punktów handlowych.  Odpowiednie przygotowanie sklepu na święta, w tym zaplanowanie przeglądu urządzeń zaowocuje nie tylko  zadowoleniem klientów, ale i uchroni nas przed awariami sprzętu, które z kolei mogłyby w tym szczególnym okresie, przynieść duże straty finansowe.
Sprawdzonym sposobem na sprawne przygotowanie sklepu do okresu wzmożonych zakupów przedświątecznych jest skorzystanie z dedykowanej oferty serwisowej Uniscale, która obejmuje kompleksowy serwis wszelkiego rodzaju sprzętów  zarówno w pojedynczych sklepach jak i w całych sieciach handlowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.
Usługi serwisowe Uniscale  obejmują m.in. serwis i naprawę wag, w tym serwis techniczny wag takich firm jak Avery Berkel, Weigh-Tronix, Fawag, Axis, serwis pakowarek próżniowych, serwis pieców konwekcyjnych, serwis kotleciarek, naprawę wag elektronicznych, serwis urządzeń gastronomicznych, serwis i naprawę krajalnic, a także sprzedaż części zamiennych do urządzeń gastronomicznych.
Obsługa serwisowa Uniscale zapewnia również legalizację wag sklepowych. W przypadku wag sklepowych nowe urządzenia otrzymują ważną 3 lata legalizację pierwotną. Po upływie tego okresu właściciel punktu handlowego musi zadbać o zdobycie tzw. legalizacji wtórnej, dzięki której będzie mógł korzystać z urządzenia przez  kolejne 25 miesięcy. Z naszych doświadczeń wynika, że pierwszy kwartał roku to okres, w którym wygasa blisko 80% legalizacji wszystkich wag  sklepowych. Punkt handlowy, który nie zadba o legalizację wtórną sprzętu,  może zostać obłożony karą finansową ze strony Urzędu Miar bądź innej jednostki administracji państwowej,  nie zapominając przy tym o ryzyku ewentualnych reklamacji ze strony niezadowolonych klientów.  Warto więc o legalizacji wag pomyśleć zawczasu.
Serwis Uniscale dostępny jest niemal 24 h/dobę, a w ramach aktualnie trwającej promocji, każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z usług, otrzyma rabat w wysokości 10%, obejmujący legalizację wag, serwis, naprawy i zakup części zamiennych.
Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu: 22 569 52 82 i adresem e-mail: serwis@uniscale.pl, a także na stronie http://uniserwis24.pl/.